News

2017-04-24
Relacja z koncertu w Archidiecezjalnym Domu Hospicyjnym
JEZU, UFAM TOBIE! było hasłem przewodnim koncertu Orkiestry Dobroczynnej w niedzielę Miłosierdzia Bożego, w hospicjum na katowickim Brynowie. Dwunastu "apostołów" odwiedziło to miejsce, aby wielbić Boga i przelać trochę wiary, nadziei i miłości pacjentom, którym szczególnie blisko do "krainy wieczności". Śpiewaliśmy w szczególnym miejscu, przed centralnie zawieszonym obrazem Pana Jezusa miłosiernego, a nasza muzyka mogła docierać do wszystkich zakamarków CARITAS-owego hospicjum. Dziękujemy!
 
2017-04-21
SESJA FOTO - DAMIAN BIZOŃ
Są efekty sesji zdjęciowej jaką zrobił dla nas Damian Bizoń. Dzięki jego zdjęciom uzupełniliśmy zakładkę SKŁAD naszej strony internetowej, gdzie większość fotografii jest jego autorstwa. Bardzo dziękujemy panu Damianowi za wykazaną pomoc.
Orkiestra w komplecie
najmłodsi w Orkiestrze
 
2017-04-18
URODZINY KRISA
62 lata temu urodził się Krystian Piątek, wieloletni muzyk zespołu BEBIKI. Cześć jego pamięci!
 
2017-04-16
ORKIESTRA DOBROCZYNNA NA ŚWIĘTA
W świąteczny wolny czas zachęcamy do obejrzenia i posłuchania fragmentów koncertu, który odbył się pięć tygodni temu w Domu Pomocy Społecznej w Lyskach.
 
2017-04-12
Relacja z koncertu Orkiestry Dobroczynnej 9 kwietnia
Pełny "set" zagraliśmy podczas koncertu charytatywnego dla Filipka Nowaka w Rydułtowskim Centrum Kultury. Wydarzenie w ramach akcji "Światozmieniacze; cel: dobro" organizował Hufiec ZHP Rydułtowy. Koncertowi towarzyszyła wystawa wielkanocna grup "Pikotki" i "Sami Swoi" organizowana przez Stowarzyszenie Moje Miasto. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie do udziału, a publiczności za życzliwe przyjęcie.
fot. Damian Bizoń
 
2017-04-09
Grigorij Laguta - 33 urodziny - nowa piosenka w prezencie od BEBOKÓW!
33 urodziny obchodzi dzisiaj kapitan rybnickich żużlowców Grigorij Laguta. Życzymy "Griszy" spełnienia marzeń i dziękujemy za wspaniałe emocje dostarczane kibicom "czarnego sportu". W prezencie nowa piosenka zespołu BEBOKI pt. "Spasiba Grisza".
 
2017-04-05
9 kwietnia koncert Orkiestry Dobroczynnej!
Za nami prawdziwie zawodowy weekend Orkiestry Dobroczynnej. W piątek Damian Bizoń zrobił dla nas sesję foto, w sobotę miała miejsce kolejna sesja video, a w niedzielę ponownie odwiedziliśmy studio nagrań w Skrzyszowie. Czekamy teraz na efekty tych działań i przygotowujemy się do niedzielnego koncertu charytatywnego w Rydułtowskim Centrum Kultury. Wydarzenie organizuje rydułtowski Hufiec ZHP i Stowarzyszenie "Moje Miasto". My zagramy jako pierwsi, początek o 15.30. Zapraszamy, wstęp wolny!
Damian Bizoń w akcji
 
2017-03-31
EKIPA BEBIKA #3 - LILIA KLIMEK
Lilia Klimek to utalentowana artystycznie uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Rydułtowach. Od kilku lat uczy się śpiewu u pani Sylwii Jakubiec w zespole Czelodka, zdobywając liczne nagrody muzycznych konkursów. Uczęszcza także na zajęcia wokalne prowadzone przez pana Stefana Drożdżoka w Ognisku Pracy Pozaszkolnej. W Orkiestrze Dobroczynnej, należącej do Grupy BEBIKI.PL, jest jednym z podstawowych głosów, radzącym sobie właściwie z każdym utworem.
fot. S. Gac
 
2017-03-27
Wizyta Orkiestry Dobroczynnej w studiu nagrań zespołu Golala.
Wczorajsze popołudnie spędziliśmy w studiu nagrań Eugeniusza Weindicha w Skrzyszowie. Zarejestrowaliśmy jeden utwór pt. "Wiara, nadzieja i miłość". Rodzinna atmosfera sprzyjała realizacji nagrania, za co serdecznie dziękujemy.
 
2017-03-23
Drugi dzień zdjęć do teledysku "Tacy Sami".
Za nami druga tura ujęć do videoclipu "Tacy Sami" Orkiestry Dobroczynnej. Po pierwszej serii w siedzibie Stowarzyszenia Rodzin i Osób Niepełnosprawnych w Rydułtowach, przenieśliśmy się na scenę Rydułtowskiego Centrum Kultury. Zdjęcia z planu udostępnił S.Gac, członek Grupy Fotograficznej GRAF z Rydułtów.
 Ilość odwiedzin: 27568
Projekt i wykonanie: Webdesign
 
Tagi: bebiki,grupa artystyczna,widowisko muzyczne,oryginalne,rydułtowy,rybnik,pszów,widowiska,zespoły,muzyczne,śląsk,racibórz,wodzisław śląski,widowisko nie tylko dla dzieci