News

2015-05-15
Wystartowały nowe inicjatywy pod patronatem naszej grupy!
Tydzień temu odbyły się zajęcia sportowo-artystyczne dla dzieci, a wczoraj pierwsza próba Orkiestry Dobroczynnej. Start nowych inicjatyw wypadł obiecująco, toteż liczymy na pomyślny rozwój tych przedsięwzięć.
 
2015-04-30
"Wesoły Kris" w dziale "do pobrania"!
Zakładka strony internetowej "do pobrania" wzbogaciła się o kolejny utwór. Dodano piosenkę "Wesoły Kris" w formacie mp3.
 
2015-04-28
"100" koncert Bebików dla Krisa - videorelacja
Na pamiątkę jubileuszowego, setnego koncertu Grupy Artystycznej BEBIKI, wykonaliśmy krótką wideo-relację z tego wydarzenia. Zapraszamy do oglądania i wspominania.
 
2015-04-24
ORKIESTRA DOBROCZYNNA - nabór!
Pod patronatem Grupy Artystycznej BEBIKI.PL swoją działalność rozpoczyna ORKIESTRA DOBROCZYNNA.
Celem orkiestry będzie charytatywne, bezinteresowne muzykowanie dla dobra społeczności.
Orkiestra ma swoją twórczością nieść pozytywne przesłanie oraz propagować wartości chrześcijańskie.
Kierownikiem oraz dyrygentem orkiestry będzie lider Grupy Artystycznej BEBIKI.PL Michał Tężycki, który udziela szczegółowych informacji oraz przyjmuje zgłoszenia chętnych.
Zapraszamy wszystkie osoby grające na instrumentach lub śpiewające, bez względu na wiek i umiejętności, liczy się chęć czynienia dobra, zajęcia oczywiście są bezpłatne.
Dane kontaktowe: Michał Tężycki, tel. 798 649 680, e-mail: kontakt@bebiki.pl
 
2015-04-21
"100" koncert Bebików dla Krisa (relacja) + teledysk "Wesoły Kris"
19 kwietnia 2015 roku odbył się "100" koncert grupy BEBIKI, poświęcony pamięci Krystiana Piątka, naszego muzyka i przyjaciela. Warto przypomnieć, że 18 kwietnia, Krystian obchodziłby swoje 60 urodziny.
Sala klubowa Wodzisławskiego Centrum Kultury wypełniła się do ostatniego miejsca, swoją obecnością zaszczyciła nas także Burmistrz Miasta Rydułtowy pani Kornelia Newy, która z okazji jubileuszu wręczyła nam kwiaty, a my po koncercie złożyliśmy je na grobie Krystiana.
W czasie koncertu, oprócz repertuaru Bebików, słuchaliśmy solowych nagrań Krystiana, świetnie zaśpiewał i zatańczył również zespół wokalny CZELODKA z Rydułtów. Swoją premierę miał utwór i teledysk poświęcony Krystianowi.
Bardzo serdecznie dziękujemy tym, którzy wystąpili dla Krystiana, tym co przyczynili się do organizacji tego koncertu oraz wszystkim obecnym na tym szczególnym wydarzeniu.
Już niebawem zaprezentujemy videorelację podsumowującą tą uroczystość, a teraz teledysk o Krystianie pt. "Wesoły Kris".
 
2015-04-15
Sprostowanie
W przedświątecznym pośpiechu pominęliśmy producentów materiałów filmowych wykorzystanych w clipie "Wielki Szu". Świetne ujęcia, dzięki którym teledysk mógł powstać to zasługa: Kasperek Media, Studio Sabmar, nSport, TVP Sport, iTVP.pl oraz Unia Leszno.tv. Bardzo przepraszamy za wpadkę z naszej strony i jednocześnie dziękujemy za możliwość publicznego wykorzystania.
 
2015-04-09
Single 2015 do pobrania!
Tegoroczne single, Szpil oraz Wielki Szu, zostały udostępnione w zakładce DO POBRANIA. Można wgrywać np. na telefony i słuchać do woli.
 
2015-04-07
CZELODKA też zaśpiewa DLA KRISA!
Dziecięcy zespół wokalny CZELODKA z Rydułtów, pod kierownictwem pani dr Sylwii Jakubiec, również uczci pamięć Krystiana Piątka i uświetni "100" koncert Grupy Artystycznej BEBIKI. To wspaniała wiadomość, bo CZELODKA jest jednym z lepszych zespołów tego typu, nie tylko w naszym regionie.
 
2015-04-02
BEBOKI - Wielki Szu - oficjalny teledysk - premiera!
Drugi singiel zespołu BEBOKI w 2015 roku, to piosenka o świetnym żużlowcu, wychowanku rybnickiego klubu Rafale "Szuminie" Szombierskim.
Słowa i muzykę napisał Michał Tężycki, realizacją nagrania zajął się Daniel Arendarski, a videoclip poskładał Tomek Chruśnik.
W teledysku wykorzystano materiały filmowe następujących producentów: Kasperek Media, Studio Sabmar, nSport, TVP Sport, iTVL.pl, UniaLeszno.tv
 
2015-04-02
EUROWIZJA musi poczekać
W tym roku jednak jeszcze nie zagramy na Eurowizji. Wiadomość była tylko prima aprilisowym żartem, ale w przyszłości...
 
2015-04-01
JEDZIEMY NA EUROWIZJĘ!!!
Zespół BEBOKI został wytypowany do reprezentowania Polski na festiwalu "Eurowizja". Uznanie zdobyła piosenka pt. "Szpil", którą zagramy na festiwalu.
 
2015-03-31
#100 koncert BEBIKÓW pamięci Krystiana Piątka
Plakat informujący o tym wydarzeniu zamieszczony jest w zakładce DO POBRANIA. Zachęcamy do rozpowszechniania.
 
2015-03-27
1 singiel w 2015 roku
Pierwszy nowy utwór, który oficjalnie prezentujemy publicznie nosi nazwę SZPIL. Jest hymnem amatorskiej drużyny siatkarskiej OKIS Gaszowice - Nieszporek-Motocykle. Autorem słów i muzyki jest Michał Tężycki, wykonawcą zespół BEBOKI.
 
2015-03-26
WIELKI PIĄTEK tydzień wcześniej
Od jutra rozpoczynamy prezentację nowych premierowych nagrań realizowanych studyjnie od początku tego roku. Na pierwszy ogień singiel zwiastujący nową płytę zespołu BEBOKI. Piosenka nazywa się SZPIL, jest pomysłem Miczela na hymn amatorskiej drużyny siatkarskiej OKIS GASZOWICE - NIESZPOREK-MOTOCYKLE.
Tym samym wstrzymujemy publikowanie archiwalnych filmików, do których wrócimy po Świętach Wielkanocnych.
 
2015-03-21
Premiera singla tuż, tuż
W przyszłym tygodniu światło dzienne ujrzy pierwszy singiel realizowany w tym roku w Studio Orion. Grzejcie komputery i bądźcie czujni!
 
2015-03-13
Coś dla koneserów odc.3
Ciąg dalszy wspomnień z minionych lat. Tym razem już drugi rok działalności grupy, fragment koncertu ze Szkoły Podstawowej w Rybniku-Niewiadomiu.
 
2015-03-06
Coś dla koneserów odc.2
Po udostępnieniu w ubiegłym tygodniu jednej piosenki Bebików z roku 2008, tym razem fragmenty większości utworów z pierwszego programu grupy, ujęte w sympatyczną prezentację.
 
2015-02-28
Coś dla koneserów
W okresie Wielkiego Postu nie lada gratka dla sympatyków Grupy Artystycznej BEBIKI. Na YouTube, FB i oczywiście naszej stronie internetowej prezentować będziemy archiwalne filmiki, do tej pory nie publikowane. Na początek fragment próby z pierwszego roku działalności zespołu. Całą historię grupy można przeczytać na stronie internetowej w zakładce HISTORIA.
 
2015-02-16
Mp3 o Łukaszu Romanku w dziale DO POBRANIA
Mp3 o Łukaszu Romanku (i nie tylko) dostępne jest w dziale DO POBRANIA. Można "ściągać"!
 
2015-02-13
Teledysk o Łukaszu Romanku na naszym kanale YouTube
W oczekiwaniu na singiel zwiastujący drugą płytę zespołu BEBOKI zapraszam do przypomnienia sobie utworu z pierwszego albumu, który pojawił się na naszym kanale YouTube. Autorem videoclipu jest Tomek Chruśnik.
BEBOKI - Łukasz Romanek - pamiętamy
 
2015-02-11
Propozycja współpracy
Mamy dla was propozycję nie do odrzucenia. Jeżeli posiadasz stronę internetową i zamieścisz na niej link www.bebiki.pl, my twój zamieścimy w naszym dziale LINKI. Jeśli odpowiada ci ten układ, napisz do nas na kontakt@bebiki.pl, podając adres strony. Warto!
 
2015-02-10
100 gości na stronie w 2 dni
W ciągu dwóch dni oficjalnego istnienia odświeżonej wersji strony www.bebiki.pl, odwiedziło nas 100 gości. Dziękujemy za już, prosimy o jeszcze, czekając na kolejny jubileusz, tym razem 1000 gościa.
 
2015-02-10
Wieści ze studia nagrań
Blisko, coraz bliżej oficjalnej premiery pierwszego utworu nagranego w tym roku w studiu Orion. Piosenka będzie singlem zwiastującym drugą płytę zespołu BEBOKI. Aktualnie trwają już tylko ostatnie odsłuchy i szlify.
 
2015-02-09
Nowy filmik na YouTube
Na naszym kanale YouTube pojawił się teledysk o Adamie Pawliczku autorstwa Tomka Chruśnika, zrobiony z okazji 50-tych urodzin żużlowca. Zapraszamy do oglądania.
BEBOKI - Adamo Speedway Rider - videoclip
 
2015-02-08
Nowa edycja strony www.bebiki.pl!
Z dniem dzisiejszym oficjalnie wystartowała nowa edycja strony www.bebiki.pl. Witryna będzie systematycznie uzupełniana, aktualizowana i modyfikowana. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej internetowej wizytówki.
 
Ilość odwiedzin: 3699
Projekt i wykonanie: Webdesign
 
Tagi: bebiki,grupa artystyczna,widowisko muzyczne,oryginalne,rydułtowy,rybnik,pszów,widowiska,zespoły,muzyczne,śląsk,racibórz,wodzisław śląski,widowisko nie tylko dla dzieci