News

2018-06-19
Koncert w Łukowie Śl. (relacja)
Przy pięknej pogodzie w niedzielne popołudnie zagraliśmy na pikniku otwierającym wyremontowany, zabytkowy dwór w Łukowie Śląskim. Najpierw, jako preludium do głównego koncertu dwóch "bebików" prowadziło tradycyjne zabawy dla najmłodszych, a później pełnym składem zagraliśmy nasze autorskie piosenki. Na perkusji bębnił Seba Płaczek, który ostatni raz występował z nami kilka lat temu.
 
2018-06-15
W niedzielę o 18.00 zagramy koncert w Łukowie Śląskim. Zapraszamy, wstęp wolny!
 
2018-06-10
KONCERT W "MEKSYKU" (relacja)
Wczoraj zagraliśmy w parku "Kozie Góry" w rybnickiej dzielnicy Meksyk. Mimo ulewnego deszczu i kałuż pod sceną, publiczność tańczyła w rytmie naszych melodii. Wśród utworów była m.in. Pol-SKA!, której fragment uchwyciła kamera dzielnicy Meksyk, a my udostępniliśmy to na naszym facebooku, gdzie zapraszamy.
 
2018-06-06
KONCERT BEBIKÓW W PARKU "KOZIE GÓRY" W RYBNIKU
W sobotę 9 czerwca o 17.00 rozpoczniemy koncert na festynie w rybnickiej dzielnicy Meksyk. Cała impreza zaczyna się o 15.00. Zapraszamy nie tylko dzieci, wstęp wolny!
 
2018-06-03
Dwa koncerty na przełomie maja i czerwca (relacja)
Ostatniego dnia maja wystąpiliśmy w stacjonarnym hospicjum im. św. Brata Alberta w Jaworznie. Zagraliśmy w kaplicy hospicyjnej w następującym składzie: Asia, Lila, Ewa, Błażej, Grześ, Michał, Gabryś, Andrzej, Adam i Walter. Pomoc techniczna: Jola i Marta.
Pierwszego dnia czerwca zagraliśmy w przedszkolu nr 2 w Rydułtowach. Tym razem w takim zestawieniu: Maja, Patrycja, Ania, Ewa, Asia, Adam, Gabryś, Michał, Grześ i Błażej.
Hospicjum w Jaworznie
Przedszkole nr 2 w Rydułtowach
 
2018-05-29
BEBIKI na pikniku w Raciborzu - relacja
W sobotę zagraliśmy na III Pikniku Służb Mundurowych w raciborskiej Oborze. Wystąpiliśmy w 7-osobowym zestawieniu: Kamil - bębny; Grzesiu - bas; Tomek - klawisze, śpiew; Michał - gitara, śpiew; Patrycja, Ewa, Adam - śpiew. Obsługą techniczną zajął się Błażej.
 
2018-05-16
KAŚKA - video z tekstem
Prezentujemy kolejny utwór z jubileuszowej płyty wydanej z okazji 10-lecia Grupy Artystycznej BEBIKI.PL. "Kaśka" to piosenka napisana kilka lat temu na potrzeby rybnickiej telenoweli o tym samym tytule, jako tzw. utwór czołówkowy. Kaśka to główna bohaterka serialu, za którego produkcję odpowiadali rybniccy twórcy: Mirek Ropiak i Sławek Kubat.
 
2018-05-02
BEBIKOWA WSPÓŁPRACA #5 - KAMIL JEZUSEK
Perkusista zespołu KURCZAT, współpracuje też z Jankiem Samołykiem. Kiedyś etatowy bębniarz w naszej grupie, obecnie występuje z nami na koncertach, gdy jest taka potrzeba i okazja, a robi to wyśmienicie.
 
2018-04-18
18 kwiecień - urodziny Krystiana Piątka i beatyfikacja Marii Angeli Truszkowskiej
63 lata temu urodził się "bebikowy" muzyk Krystian Piątek, a 25 lat temu beatyfikowano założycielkę zakonu Felicjanek, Marię Angelę Truszkowską. To dobra okazja na opublikowanie w sieci piosenki "Nasz Dom", opowiadającej o placówce prowadzonej przez siostry Felicjanki. W tym utworze nagranym kilka lat temu na skrzypcach gra nieodżałowany "Kris". Żyjmy jak ci wielcy ludzie pamiętając, że KOCHAĆ to znaczy DAWAĆ!
 
2018-04-11
NAJWAŻNIEJSZY WYŚCIG - premiera najnowszego utworu!
47 lat temu, 11 kwietnia 1971 roku, urodził się wybitny polski sportowiec: Tomasz Gollob. Dla mistrza żużlowego toru przygotowaliśmy piosenkę, życząc wiary, nadziei, miłości i wytrwałości prowadzącej do zbawienia.
 Ilość odwiedzin: 41751
Projekt i wykonanie: Webdesign
 
Tagi: bebiki,grupa artystyczna,widowisko muzyczne,oryginalne,rydułtowy,rybnik,pszów,widowiska,zespoły,muzyczne,śląsk,racibórz,wodzisław śląski,widowisko nie tylko dla dzieci