News

2017-03-23
Drugi dzień zdjęć do teledysku "Tacy Sami".
Za nami druga tura ujęć do videoclipu "Tacy Sami" Orkiestry Dobroczynnej. Po pierwszej serii w siedzibie Stowarzyszenia Rodzin i Osób Niepełnosprawnych w Rydułtowach, przenieśliśmy się na scenę Rydułtowskiego Centrum Kultury. Zdjęcia z planu udostępnił S.Gac, członek Grupy Fotograficznej GRAF z Rydułtów.
 
2017-03-21
Z ARCHIWUM BEBIKA #9
Nadeszła wiosna, a wraz z nią nowy sezon żużlowy. Dla rybnickich żużlowców będzie to 85 rok zmagań na żużlowych torach. W ramach wspomnień muzyczno-żużlowych prezentujemy fragmenty koncertu zespołu BEBOKI, który odbył się 4 lata temu w rybnickiej bibliotece.
 
2017-03-20
Relacja z koncertu Orkiestry Dobroczynnej w Katowicach-Piotrowicach.
Okrojony, 6-osobowy skład zawitał w piątek do Klubu Osiedlowego przy ul. Północnej 32. Również publiczność nie była zbyt liczna, śmiało jednak można stwierdzić, że bardzo wyrafinowana muzycznie. Zagraliśmy nasz "żelazny" zestaw utworów, a swoje wiersze i opowiadania dodatkowo przedstawił Adam Walter Meisnerowicz. To właśnie on zebrał największe owacje i wystąpił jeszcze raz, powtórnie, na oczekiwany bis. Bardzo dziękujemy wszystkim za ten kameralny, piątkowy wieczór.
 
2017-03-15
ZAPROSZENIE NA WYDARZENIE!
Pojutrze ponownie zagramy w Katowicach, tym razem w dzielnicy Piotrowice. Zapraszamy serdecznie, szczegóły na plakacie.
 
2017-03-14
VIDEO Z KATOWIC
W ubiegły wtorek Orkiestra Dobroczynna zagrała w Domu Kultury "Koszutka" w Katowicach. Zobaczcie i posłuchajcie jak wykonaliśmy pierwszy utwór tego koncertu, piosenkę "Tacy Sami".
 
2017-03-13
Relacja z koncertu Orkiestry Dobroczynnej w Domu Pomocy Społecznej w Lyskach.
Wczorajsze, niedzielne popołudnie upłynęło na wielbieniu Boga w przyjaznych murach Domu Pomocy Społecznej w Lyskach. Zabytkowe wnętrze kaplicy, wypełnione wspaniałą publicznością, motywowało do zagrania wyjątkowego koncertu. Dzięki oddanym muzykom udało się zagrać bardzo dobry koncert. Dziękujemy pięknie za zaproszenie i królewskie przyjęcie!
 
2017-03-12
"STO LOT" SZUMI!
Dzisiaj swoje 35 urodziny obchodzi ulubieniec rybnickich fanów czarnego sportu Rafał "Szumina" Szombierski. Życzymy bezkolizyjnej jazdy, zachowania wspaniałego uśmiechu na twarzy i satysfakcji z każdego przeżytego dnia.
 
2017-03-08
Relacja z koncertu w MDK Koszutka.
Orkiestra Dobroczynna złożona w dużej mierze z uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Katowicach wystąpiła wczoraj podczas imprezy pod kryptonimem SZTUKA DLA WAS w Miejskim Domu Kultury KOSZUTKA w Katowicach. Rozpoczęliśmy utworem "Tacy Sami", było też "Za późno", "Światło ze Śląska" oraz "Wiara, nadzieja i miłość". Oprócz nas swoje umiejętności sceniczne zaprezentowali m.in.: Martyna Świerczyńska, Bartek Michalik, Adam Meisnerowicz i "wisienka na torcie" Weronika Curyło. Dużym zaszczytem dla członków naszej Orkiestry było wspólne zdjęcie, z tak wyśmienitą wokalistką, jaką jest Weronika. Dziękujemy artystom, słuchaczom, organizatorom, było przyjemnie!
Weronika Curyło z Orkiestrą.
Tylu nas było.
 
2017-03-03
ZAPROSZENIE NA WYDARZENIE!
7 marca ORKIESTRA DOBROCZYNNA wystąpi na wydarzeniu pod hasłem SZTUKA DLA WAS w Miejskim Domu Kultury "Koszutka" w Katowicach. Początek imprezy o godzinie 17.00. Oprócz Orkiestry wystąpi również Weronika Curyło, Martyna Świerczyńska, Bartek Michalik, Adam Walter Meisnerowicz oraz zespół teatralny Zespołu Szkół nr 1 w Katowicach pod dyrekcją Darka Mężyka. Wstęp na to widowisko jest bezpłatny!
 
2017-03-01
DRUGA PŁYTA BEBOKÓW DO ODSŁUCHU I POBRANIA!
W całości udostępniamy drugi album zespołu BEBOKI pt. "Sport i muzyka - dwa nałogi bez ryzyka", wydany dokładnie 8 miesięcy temu. Płyty można posłuchać na naszym kanale You Tube oraz w zakładce DO POBRANIA.
 



Ilość odwiedzin: 26411
Projekt i wykonanie: Webdesign
 
Tagi: bebiki,grupa artystyczna,widowisko muzyczne,oryginalne,rydułtowy,rybnik,pszów,widowiska,zespoły,muzyczne,śląsk,racibórz,wodzisław śląski,widowisko nie tylko dla dzieci