News

2015-02-28
Coś dla koneserów
W okresie Wielkiego Postu nie lada gratka dla sympatyków Grupy Artystycznej BEBIKI. Na YouTube, FB i oczywiście naszej stronie internetowej prezentować będziemy archiwalne filmiki, do tej pory nie publikowane. Na początek fragment próby z pierwszego roku działalności zespołu. Całą historię grupy można przeczytać na stronie internetowej w zakładce HISTORIA.
 
2015-02-16
Mp3 o Łukaszu Romanku w dziale DO POBRANIA
Mp3 o Łukaszu Romanku (i nie tylko) dostępne jest w dziale DO POBRANIA. Można "ściągać"!
 
2015-02-13
Teledysk o Łukaszu Romanku na naszym kanale YouTube
W oczekiwaniu na singiel zwiastujący drugą płytę zespołu BEBOKI zapraszam do przypomnienia sobie utworu z pierwszego albumu, który pojawił się na naszym kanale YouTube. Autorem videoclipu jest Tomek Chruśnik.
BEBOKI - Łukasz Romanek - pamiętamy
 
2015-02-11
Propozycja współpracy
Mamy dla was propozycję nie do odrzucenia. Jeżeli posiadasz stronę internetową i zamieścisz na niej link www.bebiki.pl, my twój zamieścimy w naszym dziale LINKI. Jeśli odpowiada ci ten układ, napisz do nas na kontakt@bebiki.pl, podając adres strony. Warto!
 
2015-02-10
Wieści ze studia nagrań
Blisko, coraz bliżej oficjalnej premiery pierwszego utworu nagranego w tym roku w studiu Orion. Piosenka będzie singlem zwiastującym drugą płytę zespołu BEBOKI. Aktualnie trwają już tylko ostatnie odsłuchy i szlify.
 
2015-02-10
100 gości na stronie w 2 dni
W ciągu dwóch dni oficjalnego istnienia odświeżonej wersji strony www.bebiki.pl, odwiedziło nas 100 gości. Dziękujemy za już, prosimy o jeszcze, czekając na kolejny jubileusz, tym razem 1000 gościa.
 
2015-02-09
Nowy filmik na YouTube
Na naszym kanale YouTube pojawił się teledysk o Adamie Pawliczku autorstwa Tomka Chruśnika, zrobiony z okazji 50-tych urodzin żużlowca. Zapraszamy do oglądania.
BEBOKI - Adamo Speedway Rider - videoclip
 
2015-02-08
Nowa edycja strony www.bebiki.pl!
Z dniem dzisiejszym oficjalnie wystartowała nowa edycja strony www.bebiki.pl. Witryna będzie systematycznie uzupełniana, aktualizowana i modyfikowana. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej internetowej wizytówki.
 
Ilość odwiedzin: 1425
Projekt i wykonanie: Webdesign
 
Tagi: bebiki,grupa artystyczna,widowisko muzyczne,oryginalne,rydułtowy,rybnik,pszów,widowiska,zespoły,muzyczne,śląsk,racibórz,wodzisław śląski,widowisko nie tylko dla dzieci