News

2017-07-21
Całe SKĘPE czeka na ORKIESTRĘ DOBROCZYNNĄ!
Po koncercie w Opolu, czas na jeszcze dalszy wyjazd Orkiestry Dobroczynnej. Już w niedzielę wyjeżdżamy na dwa koncerty w województwie kujawsko-pomorskim. Dokładniej odwiedzimy letniskową miejscowość Skępe, gdzie zagramy w poniedziałek i wtorek, w obydwu miejscowych parafiach. Miasteczko podobno jest już oklejone naszymi plakatami, zapraszamy niezdecydowanych, wstęp na oba koncerty jest bezpłatny!
 
2017-07-19
EKIPA BEBIKA #7 - GRZEŚ WOJACZEK
Bohaterem lipca jest Grzegorz Wojaczek, grający w naszych barwach na gitarze basowej. Grzesiu to tegoroczny maturzysta, absolwent Technikum Górniczego w Rybniku. Przyszły górnik jest dla nas wzorem do naśladowania, zarówno pod względem muzyki, jak i zachowania.
 
2017-07-17
NIEDZIELA NA OPOLSZCZYŹNIE
W dniu wczorajszym Orkiestra Dobroczynna odwiedziła województwo opolskie. Najpierw w Kamieniu Śląskim, miejscowości rodzinnej Św. Jacka, kręciliśmy pierwsze ujęcia filmowe do teledysku "Światło ze Śląska". Później, w Opolu, zagraliśmy koncert w Domu Opieki dla osób starszych, prowadzonym przez Zgromadzenie Córek Św. Kamila.
Kamień Śląski
Opole
 
2017-07-14
75 zawodów żużlowych w 75 różnych miejscach!
Zgodnie z zapowiedzią, na www.bebiki.pl, w dziale DO POBRANIA, dostępna jest nowa zaktualizowana wersja wspomnień kibica żużlowego. Życzymy miłej lektury!
Pomnik Smoczyka w Lesznie i nasza tegoroczna ekipa wyjazdowa.
 
2017-07-12
BEBIKI.PL ON TOUR!
Bebikowa ekipa wróciła z dwutygodniowych, "żużlowych" wojaży po Polsce. Nowo odwiedzone miejsca trafią już niebawem do zaktualizowanej wersji wspomnień kibica żużlowego. Już teraz informujemy, że pierwszym punktem naszej wyprawy był Toruń, gdzie uczestniczyliśmy w otwarciu pierwszego w Polsce Muzeum Sportu Żużlowego, powstałego w galerii Plaza, na miejscu byłego stadionu żużlowego. Podczas uroczystej gali w sali kinowej wyświetlany był nasz utwór "Mistrz Wyglenda". Dzięki zaproszeniu Macieja Gralaka, inicjatora Muzeum, mogliśmy być świadkami tego wspaniałego wydarzenia.
Bankiet z Andrzejem Wyglendą i jego żoną.
Zwiedzanie wyjątkowej ekspozycji.
 
2017-06-27
BEBOKI feat. Bartek Michalik - Szkoła nr 1 (teledysk)
W minionym roku szkolnym powstała piosenka i teledysk o Zespole Szkół nr 1 w Katowicach. Gościnnie z zespołem BEBOKI zaśpiewał uczeń tej szkoły Bartek Michalik, a głównym twórcą wideoklipu jest inny uczeń tejże szkoły: Filip Pozor.
 
2017-06-21
ROW RYBNIK - video z tekstem zespołu BEBOKI
Jutro o 18.00 rybniccy żużlowcy podejmą u siebie w zaległym meczu leszczyńską Unię, a w niedzielę o 16.30 zmierzą się na swoim torze z aktualnym Mistrzem Polski, liderem Ekstraligi, Stalą Gorzów. Na te trudne i ważne mecze potrzebne jest wyjątkowe wsparcie kibiców. My wspieramy piosenką!
 
2017-06-14
EKIPA BEBIKA #6 - Patrycja Bojdak
Patrycja Bojdak jest uczennicą IV klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Rydułtowach. W Grupie Artystycznej BEBIKI.PL gra na gitarze oraz śpiewa. Swoje umiejętności muzyczne prezentuje też w zespole "Stokrotki" pani Małgorzaty Wita.
 
2017-06-10
KONCERT W KATOWICACH (relacja)
Wczoraj Orkiestra Dobroczynna zagrała krótki koncert w Miejskim Domu Kultury w Katowicach - Zawodziu, w ramach Charytatywnego Wieczoru Sztuk. Zagraliśmy w 7-osobowym zestawieniu, w klimatycznym miejscu dla sympatycznej publiczności. Dziękujemy za przybycie i oklaski płynące w naszym kierunku.
Orkiestra Dobroczynna w MDK Zawodzie
 
2017-06-07
PIĄTKOWE KONCERTY!
W ubiegły piątek Bebiki zagrały na pikniku w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu. W najbliższy piątek Orkiestra Dobroczynna zagra w Katowicach - Zawodziu podczas charytatywnego wieczoru sztuk. Początek wydarzenia w Miejskim Domu Kultury ZAWODZIE przy ul. Marcinkowskiego 13 a, o godzinie 18.00. Wstęp wolny, zapraszamy!
Bebiki w SMS Racibórz
 Ilość odwiedzin: 30597
Projekt i wykonanie: Webdesign
 
Tagi: bebiki,grupa artystyczna,widowisko muzyczne,oryginalne,rydułtowy,rybnik,pszów,widowiska,zespoły,muzyczne,śląsk,racibórz,wodzisław śląski,widowisko nie tylko dla dzieci