News

2017-05-28
SĄ PIKNIKI I ...BEBIKI!
Wczoraj poprowadziliśmy plenerową zabawę dla najmłodszych na kempingu w Raciborzu - Oborze, podczas Pikniku Rodzinnego Służb Mundurowych. Już w najbliższy piątek ponownie zagramy w Raciborzu, tym razem na pikniku w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Cała impreza rozpocznie się o godzinie 16.30, my pojawimy się na scenie około godziny 18.00. Serdecznie zapraszamy, wstęp na piknik jest darmowy!
 
2017-05-22
I LOVE ROW - video z tekstem zespołu BEBOKI
W 85-lecie żużla w Rybniku kontynuujemy publikowanie utworów, które znalazły się na okolicznościowej płycie zespołu BEBOKI pięć lat temu. Tym razem piosenka "I LOVE ROW".
 
2017-05-14
EKIPA BEBIKA #5 - MAJA TRYBAŁA
Bohaterką piątej części cyklu "Ekipa Bebika" jest Maja Trybała. W Grupie Artystycznej BEBIKI.PL gra na gitarze oraz śpiewa. Udziela się też w muzycznych projektach pani Małgorzaty Wita (Stokrotki) oraz Katarzyny Grzeszczak (Rapsodia). Wcześniej reprezentowała także zespół Czelodka pani S. Jakubiec.
 
2017-05-07
PREMIERA TELEDYSKU "TACY SAMI" ORKIESTRY DOBROCZYNNEJ!
Wczoraj uczestniczyliśmy w obchodach XX-lecia Stowarzyszenia Rodzin i Osób Niepełnosprawnych z Rydułtów. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele Św. Jerzego, a następnie przeniosły się do Rydułtowskiego Centrum Kultury. Tam miała miejsce premiera teledysku do piosenki "Tacy Sami" Orkiestry Dobroczynnej, który wykonał Bogusław Porwoł. Realizacją dźwięku zajął się wcześniej Artur Wolny. Dziękujemy serdecznie Bogusiowi i Arturowi oraz wszystkim członkom Świetlicy "Tacy Sami" i Orkiestry Dobroczynnej za to wspólne dzieło.
 
2017-04-30
JEDZIEMY NA ŻUŻEL - video z tekstem zespołu BEBOKI
Sezon żużlowy czas rozpocząć na dobre. Na swój pierwszy mecz rybniccy żużlowcy i kibice wyjadą dziś do Gorzowa, pojutrze odwiedzą Częstochowę, a w piątek podejmą u siebie ekipę z Grudziądza. W drodze na te mecze proponujemy naszą piosenkę: JEDZIEMY NA ŻUŻEL!
 
2017-04-27
EKIPA BEBIKA #4 - JOANNA ŁATA
Etatowa akordeonistka grupy BEBIKI.PL to absolwentka I i II stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej im. K.A. Szafranków w Rybniku. Godnie zastąpiła w naszym zespole zasłużonego Krystiana Piątka. Oprócz rozwijania pasji muzycznej, jest studentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
 
2017-04-24
Relacja z koncertu w Archidiecezjalnym Domu Hospicyjnym
JEZU, UFAM TOBIE! było hasłem przewodnim koncertu Orkiestry Dobroczynnej w niedzielę Miłosierdzia Bożego, w hospicjum na katowickim Brynowie. Dwunastu "apostołów" odwiedziło to miejsce, aby wielbić Boga i przelać trochę wiary, nadziei i miłości pacjentom, którym szczególnie blisko do "krainy wieczności". Śpiewaliśmy w szczególnym miejscu, przed centralnie zawieszonym obrazem Pana Jezusa miłosiernego, a nasza muzyka mogła docierać do wszystkich zakamarków CARITAS-owego hospicjum. Dziękujemy!
 
2017-04-21
SESJA FOTO - DAMIAN BIZOŃ
Są efekty sesji zdjęciowej jaką zrobił dla nas Damian Bizoń. Dzięki jego zdjęciom uzupełniliśmy zakładkę SKŁAD naszej strony internetowej, gdzie większość fotografii jest jego autorstwa. Bardzo dziękujemy panu Damianowi za wykazaną pomoc.
Orkiestra w komplecie
najmłodsi w Orkiestrze
 
2017-04-18
URODZINY KRISA
62 lata temu urodził się Krystian Piątek, wieloletni muzyk zespołu BEBIKI. Cześć jego pamięci!
 
2017-04-16
ORKIESTRA DOBROCZYNNA NA ŚWIĘTA
W świąteczny wolny czas zachęcamy do obejrzenia i posłuchania fragmentów koncertu, który odbył się pięć tygodni temu w Domu Pomocy Społecznej w Lyskach.
 Ilość odwiedzin: 28690
Projekt i wykonanie: Webdesign
 
Tagi: bebiki,grupa artystyczna,widowisko muzyczne,oryginalne,rydułtowy,rybnik,pszów,widowiska,zespoły,muzyczne,śląsk,racibórz,wodzisław śląski,widowisko nie tylko dla dzieci