News

2018-04-18
18 kwiecień - urodziny Krystiana Piątka i beatyfikacja Marii Angeli Truszkowskiej
63 lata temu urodził się "bebikowy" muzyk Krystian Piątek, a 25 lat temu beatyfikowano założycielkę zakonu Felicjanek, Marię Angelę Truszkowską. To dobra okazja na opublikowanie w sieci piosenki "Nasz Dom", opowiadającej o placówce prowadzonej przez siostry Felicjanki. W tym utworze nagranym kilka lat temu na skrzypcach gra nieodżałowany "Kris". Żyjmy jak ci wielcy ludzie pamiętając, że KOCHAĆ to znaczy DAWAĆ!
 
2018-04-11
NAJWAŻNIEJSZY WYŚCIG - premiera najnowszego utworu!
47 lat temu, 11 kwietnia 1971 roku, urodził się wybitny polski sportowiec: Tomasz Gollob. Dla mistrza żużlowego toru przygotowaliśmy piosenkę, życząc wiary, nadziei, miłości i wytrwałości prowadzącej do zbawienia.
 
2018-04-05
BEBIKOWA WSPÓŁPRACA #4 - TOMEK CHRUŚNIK
Tomek Chruśnik to lider zespołu BRYLANT, który wspiera nas w nagraniach studyjnych oraz podczas koncertów, grając na instrumentach klawiszowych i śpiewając. Tomek wykonał też dla naszej grupy kilka teledysków o tematyce sportowej, bo to wytrawny kibic, co widać na załączonym obrazku :)
 
2018-03-19
OFSKERT zagrał na Kubalonce!
Wczoraj nasza Orkiestra zagrała koncert w zabytkowym, drewnianym kościółku na przełęczy Kubalonka w Istebnej. Video z koncertu do zobaczenia tutaj: https://youtu.be/b6fvRQTDFtI
 
2018-03-17
BEBIKOWA WSPÓŁPRACA #3 - ARTUR WOLNY
Ponad połowa ostatniej płyty została zrealizowana przez Artura. To on głównie odpowiada za instrumentację oraz miks i mastering. Artur występuje też z nami gościnnie podczas koncertów na żywo.
 
2018-03-10
MARIAN - video z tekstem
Po najdłuższym utworze z płyty "10 lat Grupy Artystycznej BEBIKI.PL", prezentujemy najkrótszą piosenkę z tegoż albumu, humorystyczny kawałek o anonimowym Marianie.
 
2018-03-04
BEBIKOWA WSPÓŁPRACA #2 - ADAM WALTER MEISNEROWICZ
Prawdziwy artysta "z krwi i kości". Tworzy wielopłaszczyznowo, maluje, pisze, dekoruje, ... . Występuje z naszą Orkiestrą. Odwiedźcie stronę Adama, aby dowiedzieć się o nim jeszcze więcej: http://meisnerowicz.com/
 
2018-02-25
CUDOWNY KWIAT - video z tekstem
W zimowy, mroźny dzień, między walentynkami a dniem kobiet, publikujemy miłosny utwór, będący najdłuższym nagraniem na płycie "10 lat Grupy Artystycznej BEBIKI.PL". Słowa, muzyka, śpiew: Michał Tężycki; realizacja nagrania, gitary, perkusja: Artur Wolny; klawisze, chórki: Tomasz Chruśnik; grafika video: Marcin Kozik.
 
2018-02-18
BEBIKOWA WSPÓŁPRACA #1 - MARCIN KOZIK
Rozpoczynamy nowy cykl pod hasłem: "Bebikowa współpraca". Będziemy prezentować w nim osoby, z którymi stale owocnie współpracujemy i dzięki którym nasza działalność może się rozwijać. Na dobry początek wybraliśmy szlachetnego młodzieńca o imieniu Marcin, nazwisku Kozik. Od kilku lat wspiera nas w szerokim zakresie. Głównie pomaga od strony informatycznej m.in. przygotowując grafiki i filmiki video, ale kilkukrotnie pełnił też rolę kierowcy.
 
2018-02-10
PLĄSY, POGO I PODSKOKI z zespołem BEBOKI!
Grupa BEBIKI.PL na swojej ostatniej płycie umieściła piosenkę o zespole BEBOKI pt. "Pląsy, pogo i podskoki". Utwór razem z tekstem udostępniamy na YouTube i w zakładce DO POBRANIA. To nasza propozycja na końcówkę tegorocznego karnawału.
 Ilość odwiedzin: 40015
Projekt i wykonanie: Webdesign
 
Tagi: bebiki,grupa artystyczna,widowisko muzyczne,oryginalne,rydułtowy,rybnik,pszów,widowiska,zespoły,muzyczne,śląsk,racibórz,wodzisław śląski,widowisko nie tylko dla dzieci