News

2019-01-28
RELACJA Z GLIWIC
O tym, co najważniejsze zagraliśmy w gliwickim Hospicjum Miłosierdzia Bożego w ostatnią niedzielę stycznia. Nasz skład liczył 10 osób, były dwa Adamy, Asia, Ania, Ewa, Marzena, Gabryś, Błażej, Arek i Michał. Zaśpiewaliśmy 8 piosenek, a duży Adam zarecytował kilka swoich wierszy. Dziękujemy!
 
2019-01-20
27 stycznia gramy w Gliwicach!
Za tydzień w niedzielę zagramy koncert w Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach. Wydarzenie rozpocznie się mszą świętą o godzinie 15.00, zapraszamy, wstęp wolny.
 
2019-01-13
WOŚP w więzieniu!
W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagraliśmy dzisiaj w raciborskim Zakładzie Karnym. Był to nasz drugi występ w tym miejscu, pierwszy raz zagraliśmy tam w 2016 roku. Tak jak wtedy, zostaliśmy fantastycznie przyjęci, a każdy utwór nagradzany był gromkimi oklaskami. Oprócz naszych dwunastu autorskich utworów i dodatkowych dwóch bisów, solowo zagrała Asia Łata, a kilka swoich wierszy zarecytował Adam Meisnerowicz. Dziękujemy wszystkim za ten dzień.
 
2019-01-09
Koncert w Święto Trzech Króli i na WOŚP-ie
W minioną niedzielę zagraliśmy w jadłodajni Górnośląskiego Towarzystwa Charytatywnego w Katowicach, a w najbliższą niedzielę w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystąpimy w raciborskim Zakładzie Karnym. Poniżej zdjęcia zrobione przez organizatorów 6 stycznia.
 
2019-01-04
PODSUMOWANIE 2018 ROKU!
2018 rok upłynął pod kątem jubileuszu 10-lecia grupy. W tą równą rocznicę naszym oficjalnym patronem został Paweł "Bebi" Czech. Wydaliśmy jubileuszową 20-piosenkową płytę, 10 nowych utworów opublikowaliśmy w internecie oraz zagraliśmy specjalny urodzinowy koncert. Łącznie w tym roku wystąpiliśmy (tak jak w poprzednim) 22 razy. Podczas wakacji wyjechaliśmy koncertować w Beskidzie Sądeckim, a w listopadzie po raz czwarty zorganizowaliśmy Festiwal Wspomnień. We wrześniu zagraliśmy na pierwszych urodzinach Formacji SKERT, której jesteśmy częścią składową, a nasza Orkiestra Dobroczynna stała się oficjalną Orkiestrą Formacji SKERT.
 
2018-12-21
WALEK - premiera nowego utworu!
W dniu dzisiejszym urodziny świętuje niemiecki żużlowiec Valentin Grobauer. Dla sympatycznego zawodnika najlepsze życzenia i piosenka.
 
2018-12-17
OFSKERT w RCK
Wczoraj Orkiestra Formacji SKERT zagrała podczas akcji charytatywnej w Rydułtowskim Centrum Kultury w 13-osobowym składzie. 3 utwory: Z Bogiem, Idę do Ciebie oraz Wiara, nadzieja i miłość zostały pozytywnie odebrane przez sympatyczną publiczność. Poniżej prezentujemy zdjęcia wykonane przez Angelikę Wdzienczny z Grupy Fotograficznej GRAF.
 
2018-12-10
AKCJA CHARYTATYWNA 16 GRUDNIA W RYDUŁTOWSKIM CENTRUM KULTURY
O 17.00 w najbliższą niedzielę w sali teatralnej rydułtowskiego RCK-u rozpocznie się akcja charytatywna dla Oli. Zapraszamy na to wydarzenie, my też tam będziemy.
 
2018-11-20
Festiwal "To Ja" - video z fragmentu koncertu
Podczas Festiwalu "To Ja" w Rydułtowach 14 listopada 2018 roku, po raz pierwszy publicznie w całości wykonaliśmy utwór "TO JA Festiwal", który przedstawiamy poniżej. Filmik zawiera również "Piosenkę turystyczną", która zakończyła tegoroczny Festiwal.
 
2018-11-12
Festiwal TO JA - zapraszamy na koncert!
W najbliższą środę 14 listopada zagramy w Rydułtowskim Centrum Kultury. Początek o 16.00, zapraszamy, wstęp wolny!
 Ilość odwiedzin: 51038
Projekt i wykonanie: Webdesign
 
Tagi: bebiki,grupa artystyczna,widowisko muzyczne,oryginalne,rydułtowy,rybnik,pszów,widowiska,zespoły,muzyczne,śląsk,racibórz,wodzisław śląski,widowisko nie tylko dla dzieci