News

2020-02-14
O TYM CO NAJWAŻNIEJSZE
Prezentujemy video z tekstem tytułowej piosenki z najnowszej płyty, a w dziale DO POBRANIA udostępniamy też tekst z akordami, mp3 oraz podkład muzyczny bez wokalu.
 
2020-02-09
Dziękujemy za koncert w Schronisku dla bezdomnych mężczyzn w Przegędzy.
 
2020-02-05
Album "O tym co najważniejsze" na You Tube
Cała nowa płyta Bebików "O tym co najważniejsze" jest już też dostępna na naszym kanale You Tube. Zapraszamy do słuchania, szczególnie tych, którzy nie posiadają tradycyjnego krążka.
 
2020-02-02
200 KONCERT - video
Dwa tygodnie temu zagraliśmy po raz dwusetny w historii naszej grupy. Udostępniamy filmik nagrany telefonem naszego pierwszego basisty - Olka.
 
2020-01-19
DZIĘKUJEMY ZA 200 KONCERT
W dniu dzisiejszym, podczas dwusetnego koncertu grupy, w 12-lecie działalności, oficjalnie zaprezentowaliśmy nową płytę "O tym co najważniejsze". Dziękujemy licznie przybyłej publiczności, proboszczowi, wykonawcom oraz Panu Bogu za to ważne wydarzenie.
 
2020-01-03
Z NOWĄ PŁYTĄ W NOWY ROK
Dostępna jest już przedpremierowo nowa płyta Bebików pod nazwą "O tym co najważniejsze". Oficjalna premiera nastąpi podczas najbliższego, dwusetnego koncertu grupy, który odbędzie się 19 stycznia w kościele parafialnym w Rydułtowach-Orłowcu.
 
2019-12-06
Mikołaj z Bebikami w Rybniku-Kamieniu
Dzisiaj zagraliśmy na imprezie mikołajkowej w rybnickiej dzielnicy Kamień. Dziękujemy za wspólną zabawę.
Próba przed występem
Zabawa z lwem
 
2019-11-05
PAMIĘTAMY - oficjalna premiera utworu i teledysku!
Prapremiera teledysku do piosenki "Pamiętamy" miała miejsce w niedzielę podczas V Festiwalu Wspomnień. Dzisiaj udostępniamy utwór i videoclip w internecie. Życzymy miłego odbioru :)
 
2019-11-04
5 rocznica śmierci Krystiana Piątka - Pamiętamy!
Za nami 5 Festiwal Wspomnień będący Koncertem Pamięci im. Krystiana Piątka. Dziękujemy organizatorom, wykonawcom i gościom. Poniżej zdjęcia autorstwa Damiana Bizonia.
Bebiki
publiczność
Znaczki
Stokrotki
Czelodka
Maja Trybała
Adam Walter Meisnerowicz
Józef Gawliczek
 
2019-11-01
W środę zagraliśmy na Festiwalu TO JA w Rydułtowach. Dziękujemy publiczności za wspólną zabawę!
Przypominamy, że już w tą niedzielę gramy na Festiwalu Wspomnień w Czernicy, zapraszamy!
fot. Sławomir Gac
 Ilość odwiedzin: 64362
Projekt i wykonanie: Webdesign
 
Tagi: bebiki,grupa artystyczna,widowisko muzyczne,oryginalne,rydułtowy,rybnik,pszów,widowiska,zespoły,muzyczne,śląsk,racibórz,wodzisław śląski,widowisko nie tylko dla dzieci